www.cvonline.hu

Üzleti folyamatok támogatása - Diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 822539

Multinacionális partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Termék (SW) tesztelés
Elvárások:
  • Felsőfokú tanulmányok informatikai / műszaki területen (végzős vagy pályakezdő),
  • IT ismeret (alapvető üzemeltetési ismeretek),
  • programozási jártasság,
  • minimum középfokú angol nyelvtudás,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs készség.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet,
  • folyamatos belső képzések, tanulási lehetőség,
  • hosszú távú állás, azonnali kezdéssel,
  • rugalmas, heti 20 órás munkaidő,
  • gyakornoki juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, heti 20 óra
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.