www.cvonline.hu

Üzleti folyamat támogató gyakornoki diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1028131

Feladatok:

  • Termék (SW) tesztelés – funkcionális szempontból
  • HW és SW alapvető üzemeltetési feladatok
  • Új megoldások/alkalmazások keresése
  • IT rendszerintegrációkban való részvétel

Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai/műszaki (végzős, vagy pályakezdő)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Pontosság, kreativitás, pozitív attitűd
  • Kiemelten fontos az IT ismeret (alapvető üzemeltetési ismeretek)
  • Programozási jártasság

Juttatások:
  • 1 éves gyakornoki programot – heti 20 órás rugalmas munkaidőben
  • Multinacionális környezet
  • Új technológiák megismerését
  • Orientálódást értékesítés vagy sales support terület felé
  • Folyamatos belső képzéseket, tanulási lehetőséget
  • Laptopot
  • Gyakornoki fizetést

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet. E-mailed tárgya legyen: UZLET-KON.

Egyéb információk:
Munkaidő: heti 20 óra minimum hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással. Munkavégzés helye: Budapest, XI, kerület.