www.cvonline.hu

Üzleti értékesítő - Szolnok

  • A hirdetés 753 napja lejárt

A Fabory Csoport egy holland központú, dinamikusan növekvő, kötőelem kereskedelemmel foglalkozó multinacionális cég a Grainger amerikai cég leányvállalata . Három kontinens 16 országában több,mint 130 üzlettel és 1700 munkavállalóval rendelkezünk.
A FABORY több mint 50 000 különböző mechanikai kötőelem és vegyi rögzítő, valamint 20 000 különböző szerszám választékát kínálja. Ez a hatalmas termékkör lehetővé teszi számunkra, hogy minden egyes ügyfelünk egyéni igényeit is kielégíthessük.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Fabory termékeinek értékesítése, raktározási feladatok ellátása (áruátvétel, raktárrend),
  • A Fabory ügyfeleinek magas színvonalú, kedves kiszolgálása,
  • Szaktanácsadás nyújtása az ügyfeleknek,
  • Általános üzletmenettel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása, szoros együttműködésben a támogató osztályokkal,
  • A Fabory kereskedelmi egysége professzionális megjelenésének biztosítása (árukihelyezés, akcióváltás).

Elvárások:

  • Kereskedelmi szakképesítés és szemlélet,
  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Nyílt, határozott, ügyfélközpontú személyiség,
  • Számítógép (MS Office) felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • Műszaki végzettség és/vagy műszaki területen szerzett jártasság,
  • Angol nyelv ismerete,
  • SAP, CRM vagy egyéb integrált vállalat-irányítási szoftver ismerete.

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos jövedelem,
  • Szakmai tréningek és fejlődési lehetőség,
  • Fejlett számítástechnikai háttér és szoftvertámogatás.

Munkavégzés helye:

Szolnok

Munkaidő:

Egyműszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését a pozíciót a karrier oldalunkon keresztül pályázhatja meg:

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő