www.cvonline.hu

Üzleti értékesítési tanácsadó munkatárs

  • A hirdetés 760 napja lejárt

A Vodafone Magyarország

Üzleti értékesítési tanácsadó munkatársat

keres miskolci márkaüzletébe

Feladatok:

  • új üzleti és lakossági ügyfelek akvizíciója, meglévő és új üzleti ügyfelek látogatása,
  • lakossági és üzleti ügyfelek precíz, udvarias kiszolgálása, igényeinek feltárása,
  • A Vodafone magas hozzáadott értékű szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése
  • Egyedi  üzleti ajánlatok kidolgozása és értékesítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti ügyfelekkel, a  üzleti szegmens szakmai vezetőjével
  • A napi és havi üzletszintű értékesítési és ügyfélkezelési , akvizíciós célok elérése
  • A  tanácsadó kollégák fejlesztése, támogatása
  • pénz-készletkezelés, valamint adminisztrációs feladatok ellátása
  • Panaszok, reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, (felsőfokú végzettség előny)
  • 1-3 év ügyfélszolgálati, értékesítési vagy ügyfélszerzési tapasztalat
  • üzleti, vállalati ügyfélszegmens  kiszolgálásában, akvizíciójában  szerzett min. 2 év gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • középfokú  angolnyelv-ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • Erős értékesítői véna
  • Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség
  • A mobilkommunikációs piac és termékek ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Kimagasló értékesítői juttatási csomag
  • Teljesítmény arányos bónuszrendszer
  • Széles körben felhasználható Cafeteria keret
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő