www.cvonline.hu

Üzleti elemző

  • A hirdetés 840 napja lejárt

Üzleti elemző munkatársat keresünk pénzügyi területre.

Feladatok:

- Üzleti igényfelmérés: az üzleti területekkel, IT területekkel és
rendszerszervezőkkel folytatott interjúkon keresztül a követelmények
összegyűjtése, rendszerezése.
- Követelményfüzet, folyamatleírások és folyamatábrák készítése.
- Közreműködés rendszertervezésben.
- Fejlesztés nyomon követése, támogatása.
- Tesztelési tervek és tesztesetek készítése.
- Funkcionális tesztelések koordinálása, végrehajtása.

Követelmények:

- Szakirányú (gazdasági vagy IT) felsőfokú végzettség.
- Legalább 4-5 éves üzleti elemzői, rendszerszervezői szakmai tapasztalat pénzintézeti területen.
- Pénzintézeti rendszerek- és értékesítési folyamatok logikájának ismerete.
- Modellezési eszközök és módszertanok ismerete.
- BPMN és Enterprise Architect ismeretek előnyt jelentenek.
- Angol nyelvtudás.
- Rendszerszemlélet és kíváló problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

- Szakmai fejlődés, karrierlehetőség
- Kíváló munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címen lehet.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő