www.cvonline.hu

Üzleti elemző

  • A hirdetés 771 napja lejárt

 A Szerencsejáték Zrt. interaktív értékesítési területre

üzleti elemző

munkatársat keres.

Feladatai:

  • játék és fogadási szokások feltérképezése, játékos bázis szegmentációja, kampány célcsoportok meghatározása
  • Kampányokhoz, promóciókhoz kapcsolódóan elemzések, kalkulációk, gazdaságossági számítások készítése, hatékonyság mérése
  • potenciális üzleti lehetőségek azonosítása, kereszt- és felülértékesítési ajánlatok kidolgozása
  • vezetői riportok, prezentációk készítése
  • rendszeres és ad-hoc elemzések készítése, adatbányászati feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • magas szintű statisztikai ismeretek
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • pontos, megbízható munkavégzés, igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • kiváló elemzőkészség
  • kezdeményező és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • SQL nyelv ismerete
  • SPSS Modeler ismerete
  • szerencsejátékok ismerete
  • fejlesztői gondolkodás
  • munkatapasztalat hasonló munkakörben

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a pozíció pontos megjelölésével a következő e-mail címen.

Szerencsejáték Zrt.
Humán Főosztály
1015 Budapest, Csalogány u. 30-32.

Jelentkezési határidő: 2014. december 15.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő