www.cvonline.hu

Üzleti Elemző

  • A hirdetés 1080 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Üzleti igények felmérése vezetői interjúkon keresztül,
  • Követelmény- és funkcionális specifikációk készítése ,
  • Részvétel nemzetközi- és helyi alkalmazásfejlesztési projektekben,
  • Napi kapcsolattartás a fejlesztői csapattal,
  • Szakértői támogatás üzleti és IT folyamatok kidolgozásában, bevezetésében,
  • Felhasználói tesztelés szakmai támogatása,
  • Rendszereket érintő módosítási kérelmek üzleti specifikációja és koordinációja.
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (informatikai vagy közgazdász),
  • 1-3 év elemzői vagy rendszerszervezői tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Riportáló és/vagy UML modellező eszközök ismerete,
  • Banki szoftvertervezési elvek gyakorlati alkalmazásának képessége.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Fejlődéi és előrelépési lehetőség,
  • Nemzetközi környezet, fiatalos csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika