www.cvonline.hu
Üzleti elemző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.11.29.
Jelentkezési határidő: 2014.12.02.
Hirdetés azonosító: 660474
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Dinamikusan fejlődő, pénzügyi szolgáltatások területén működő multinacionális ügyfelünk megbízásából keresünk üzleti elemzőt az alábbi feladatokra:

- Kapcsolatot tart az üzleti terület (értékesítés vagy ügyvitel) és az informatikai szakterület között.
- Felméri, megfogalmazza az informatikai rendszerszervezők számára az üzleti területtől érkező fejlesztési igényeket.
- Részt vesz az elkészült fejlesztések üzleti oldali tesztelésében.
- Koordinálja az alkalmazott adminisztrációs és informatikai rendszerek működését.
- Részt vesz a rendszerek fejlesztéséhez kapcsolódó projektmunkában.
- Koordinálja az értékesítési Front End vagy ügyviteli folyamatokat támogató rendszerek fejlesztését.

Követelmények
- Felsőfokú gazdasági, pénzügyi vagy gazdaságinformatikai végzettség.
- 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat.
- Magabiztos, legalább középfokú, aktív NÉMET nyelvtudás előnyt jelent
- Kiemelkedő logikai képesség és rendszerszemlélet.
- Kreatív, dinamikus és sikerorientált személyiség.
- Jó kommunikációs készség, határozott fellépés.
- Pontos és igényes munkavégzés.
- Alkalmas mind az önálló- mind pedig a csapatmunkára.
- Angol nyelv ismerete elvárás

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna