www.cvonline.hu

Üzleti elemző

  • A hirdetés 128 napja lejárt

Főbb feladatok és hatáskör
IT részlegünk Üzleti Elemző csapatába keresünk Üzleti Elemzőt. Ha úgy érzed, hogy egy innovatív fejlesztő veszett el benned, és szeretnéd azt kibontakoztatni vagy meglévő tapasztalataidat gyarapítani egy nemzetközi környezetben a legmodernebb technológiák és rendszerek segítségével, akkor jelentkezz hozzánk!
Te vagy a megfelelő jelölt, ha munkád során nem szeretsz a kitaposott ösvényen haladni, hanem inkább te határozod meg a célhoz vezető utat, ha szereted látni, hogy a munkád milyen hatást gyakorol az általad támogatott üzleti egység munkájának hatékonyságára, folyamataira, és ha egyaránt jól kommunikálsz programozókkal és marketing szakemberekkel.

Feladatok
  • A cég különböző területein működő üzleti- és rendszerfolyamatok vizsgálata, optimalizálása
  • Fejlesztési igények összegyűjtése és pontosítása szorosan együttműködve az üzleti felhasználókkal
  • Rendszerkövetelmények és specifikáció összeállítása és meghatározása
  • Költség-megtérülés elemzése
  • Részvétel az új fejlesztések tesztelésében és támogatásában
  • Meglévő folyamatok folyamatos fejlesztése
  • Fejlesztések teljes körű dokumentálása és felhasználók oktatása
  • Kapcsolattartás az adott üzleti terület és az IT részleg között
  • Összekötő szerep az adott üzleti terület és az IT fejlesztők között
  • Önálló projektmenedzsment
Feltételek
  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Alapvető informatikai ismeretek
  • Rendszerelemzői-, projektmenedzsment-, vagy hasonló tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség, nyitottság, analitikus gondolkodás, önálló és csapatban való munkavégzés
Előnyt jelent
  • ERP (integrált vállalatirányítási rendszer) ismeret
  • Nemzetközi projektmenedzsment tapasztalat
Amit kínálunk
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
  • Cutting - Edge technológiák használata
  • Dinamikus, összetartó csapat
A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő