www.cvonline.hu
Üzleti elemző (Referenciaszám: PJ4118)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.31.
Jelentkezési határidő: 2017.01.01.
Hirdetés azonosító: 1001621
lejárt

Alkalmazásfejlesztéssel és IT tanácsadással foglalkozó partnerünk budapesti irodája részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Üzleti elemző

Feladatok:
- A belső fejlesztői csapat rendszerszervezői feladatainak ellátása

- Igényfelmérés, szakmai egyeztetéseken való részvétel
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Fejlesztés nyomon követése, üzleti célok elérése
- Dokumentáció, QA specifikáció elkészítése

Követelmények:
- 2-3 év business analyst tapasztalat
- Office eszközök ismerete
- Projektkezelők (Jira, Redmine, VersionOne stb.) ismerete

Amit partnercégünk kínál:
- Nagyszerű csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Rendszeres visszajelzések
- Házon belüli szolgáltatások, biztosítások

Kérjük, fényképes önéletrajzát csatolva küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre a referenciaszám (PJ4118) megjelölésével. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió