www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 1056690

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Ügyfelünk, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalat, fejlesztő csapatának munkáját támogató, üzleti tanácsadót keresünk Miskolci munkahellyel

ÜZLETI ELEMZŐ (KF16-39)

Feladatok:

  • Villamos energia piaci szakértői munka – üzleti elemzés, tanácsadás
  • Villamos energia piaci társaságokkal való szakmai és kereskedelmi kapcsolattartás
  • Liberalizált energiapiaci működést támogató szoftverfunkciók definiálása, termékmenedzseri feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, vagy műszaki végzettség
  • Tapasztalat szoftverfejlesztési, vagy implementálási munkacsoportban
  • Erős csoportmunka készségek
  • Jó tárgyalási készség
  • Jó dokumentációs készség
  • Jó prezentációs készség
  • Aktív, használható angoltudás

Előny

  • 715/2009-es EU direktíva ismerete
  • VET (Villamos energia törvény) ismerete
  • GET (Gáz ellátási törvény) ismerete
  • Energetikai, energiakereskedelmi végzettség
  • Kockázat kezelési vagy portfolió menedzsment gyakorlat
  • Tanácsadói tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, hosszú távú alkalmazotti jogviszony
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tudatos, korrekt piaci jelenlét és szemlélet
  • Képzés, folyamatos továbbfejlődési lehetőség
  • Dinamikus, profi csapat

Munkavégzés helye: Miskolc
Kezdés: Azonnal

Amennyiben érdekli a lehetőség, küldje el fényképes angol és magyar Word formátumú önéletrajzát vagy regisztráljon az oldalunkon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió