www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 915418
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Ügyfelünk, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalat, fejlesztő csapatának munkáját támogató munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

ÜZLETI ELEMZŐ (KF14-62)

Feladatok
  • Villamos energia piaci szakértői munka – üzleti elemzés, tanácsadás
  • Villamos energia piaci társaságokkal való szakmai és kereskedelmi kapcsolattartás
  • Liberalizált energiapiaci működést támogató szoftverfunkciók definiálása, termékmenedzseri feladatok ellátása

Elvárások (Készségek, Tudás)
  • Felsőfokú gazdasági, vagy műszaki végzettség
  • Tapasztalat szoftverfejlesztési, vagy implementálási munkacsoportban
  • Erős csoportmunka készségek
  • Jó tárgyalási készség
  • Jó dokumentációs készség
  • Jó prezentációs készség
  • Aktív, használható angoltudás

Előny
  • 715/2009-es EU direktíva ismerete
  • VET (Villamos energia törvény) ismerete
  • GET (Gáz ellátási törvény) ismerete
  • Energetikai, energiakereskedelmi végzettség
  • Kockázat kezelési vagy portfolió menedzsment gyakorlat
  • Tanácsadói tapasztalat

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes juttatási csomag, hosszú távú alkalmazotti jogviszony
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tudatos, korrekt piaci jelenlét és szemlélet
  • Képzés, folyamatos továbbfejlődési lehetőség
  • Dinamikus, profi csapat

Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: Azonnal

Amennyiben érdekli, akkor küldje el fényképes angol és magyar Word formátumú önéletrajzát vagy regisztráljon az oldalunkon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió