www.cvonline.hu

Üzleti elemző gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1086697

Feladatok:

  • Meglévő adatainkból kimutatások, statisztikák készítése
  • Adatok elemzése, frissítése, rendszerezése
  • Komplex táblázatok kidolgozása, különálló adathalmazok összefésülése

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony szakirányon (közgazdasági elemző, gazdasági és pénzügyi matek szakok)
  • Kiváló Excel ismeret, kiemelkedő elemzői készségek
  • Precizitás, pontosság
  • Heti 25- 30 órás munkavégzés

Juttatások:
  • Izgalmas, megoldandó feladatok
  • Munkatapasztalat szerzési lehetőség
  • Bruttó 1000 Ft / óra
  • 20-50% étkezési lehetőség éttermeinkben
  • Korlátlan konditerem használati lehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat