www.cvonline.hu
Üzleti elemző gyakornok (Referenciaszám: PJ4217)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1012640

Székesfehérvári partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Üzleti elemző gyakornok

Feladatok:
- Kapcsolattartás magyar és külföldi kollégákkal
- Szerződésekhez kötődő adminisztrációs feladatok ellátása, koordinálása, nyomon követése és riportálása
- Pénzügyi riportok készítése, adatbázis kezelése
- Audit előírások ellenőrzése, dokumentáció készítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban)
- Heti 3-4 munkanap vállalása, min 3 hónap vállalása
- Office eszközök magabiztos használata
- Önálló munkavégzés
- Jó kapcsolatteremtő képesség

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú tapasztalatszerzési lehetőség
- Gyakornoki foglalkoztatás után főállású munkakör vállalásának lehetősége

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.