www.cvonline.hu

ÜZLETI ELEMZŐ (DIGITIZATION SPECIALIST) (6648)

  • A hirdetés 714 napja lejárt

Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata.  Angolul folyékonyan beszélő pályázók jelentkezését várjuk egy fiatal, dinamikus csapatba Veresegyházra, az alábbi munkakörbe:
Üzleti elemző
(Digitization Specialist)

Feladatok:
•Meglévő riportálási módszerek és folyamatok használata, továbbfejlesztése
•Teljesítmény folyamatos mérése (KPI alapján), jelentések készítése
•Szoros együttműködés a társosztályokkal, az igényeknek megfelelő riportálási és adatkinyerési folyamatok kidolgozása
•Riportokhoz, elemzésekhez szükséges adatok azonosítása és kinyerése különböző adatforrásokból
•Riportkészítés folyamatának egyszerűsítése, automatizálása
•Mérőszámok kidolgozása a teljesítményre, költségekre és minőségre
•Adatintegritás tesztelése, elemző módszerek értékelése

Elvárások:
•Főiskolai/Egyetemi végzettség informatikai, matematikai területen
•Magabiztos, aktív angol nyelvtudás (szóban, írásban)
•3-5 év üzleti folyamatok elemzésében szerzett tapasztalat
•SQL, PL/SQL, VB, makrók, Cognos, data warehousing alapos ismerete
•Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (Oracle/SAP)
•Erős analitikus készség
•Jó csapatjátékos
•Folyamatorientált gondolkodásmód

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról
•Értékes tapasztalatszerzési lehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével, az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Üzleti elemző”

Érdeklődni a 06/1-381-1048-es telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika