www.cvonline.hu
Üzleti elemző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 808020
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztői csapattal

 - A rendszerben lévő igények analizálása és részvétel a végrehajtásukban

 - A változások meghatározása és dokumentálása

 - Workshop-ok tartása termék-, üzlet-, és folyamatfelelősökkel közreműködve, a követelmények kidolgozása, különösképp hálózati termékek esetében (VPN megoldások)

 - Elvárás specifikációk és technikai design dokumentumok készítése, melyek a végrehajtás alapját képzik

 - Az elemzések és megoldások koordinálása az adatközpontban (OS, DB) és hálózati területen dolgozó kollégákkal, részletes riport és kommunikáció a jelenlegi státuszról

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség (IT terület)

 - IT követelmények analizálásának ismerete

 - IT koncepciók és követelmény specifikációk készítésének ismerete

 - IT üzleti fejlesztésben szerzett tapasztalat

 - ITIL folyamatok alapszintű ismerete, incidens, probléma és változásmenedzsment

 - Projektmenedzsment ismeretek

 - WAN telekommunikáció, IP VPN, router, switchek, IP cím menedzsment, hálózati rendszerek ismerete

 - OS (Windows, Unix), SQL, PL-SQL, Javascript   adminisztrációja

 - Középszintű angol és alapszintű német nyelvtudás

 - Rendszerszemlélet, precízió, feladatközpontúság

 - Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80686

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen