www.cvonline.hu

Üzleti Elemző (CRM)

  • A hirdetés 1057 napja lejárt

Ügyfelünk, egy nemzetközi bank számára keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

Aktívan részt vesz a bank hosszútávú CRM stratégiájának megvalósításában.

  • Az éves CRM tervezéshez adatgyűjtést, elemzéseket és kalkulációkat készít.
  • CRM aktivitásokhoz kapcsolódó elemzéseket, leválogatásokat, adatállományokat készít, amelyekkel javítja a kampány célcsoportjának meghatározását és a kampány hatékonyságát.
  • Javaslatot tesz az aktivitások hatékonyságának és profitabilitásának növelése érdekében.
  • Rendszeres, az ügyfélportfoliót leíró riportokat készít.
  • Szerepet vállal a CRM infrastruktúra kialakításában, a CRM adatpiac kialakításában és folyamatos fejlesztésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) végzettség, gazdasági vagy műszaki/informatikus szakirányú végzettség előnyt jelent.
  • min. 3 éves elemzői tapasztalat
  • középfokú, szakmai angol nyelvtudás
  • PL /SQL ismeret
  • analitikus képességek
  • rendszerszemlélet, logikai készség
  • precizitás
  • eredményorientált üzleti szemlélet
  • jó problémamegoldó, konfliktuskezelési készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Plusz juttatások
  • Szakmai fejlődési lehtőség

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítéseLink megjelenítése/kellyservices.hu

Link megjelenítéseLink megjelenítése/KellyServicesHu