www.cvonline.hu

Üzleti Elemző - CRM / analitikus CRM területre

  • A hirdetés 778 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Üzleti Elemző - CRM / analitikus CRM területre munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Analitikus CRM infrastruktúra üzemeltetése (üzleti oldalon).
  • Az osztály stratégiájában rögzített és leosztott elemzési és modellezési feladatok ellátása.
  • A rendszerbe állított modellek rendszeres futtatása és hatékonyságának visszamérése.
  • Javaslattétel további modellek építésére, elemzésekre.
  • Aktív részvétel a modellezéseket előkészítő, valamint elemzési és modellezési feladatokban.
  • CRM funkcióinak beépítése a meglévő folyamatokba.
  • Egyéb területek analitikus támogatása.

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági matematika);
  • SQL nyelv haladó ismerete;
  • Magas üzleti- és alkalmazott matematikai ismeretek;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Személyiségbeli elvárások

  • Önálló, pontos munkavégzés;
  • Jó szervezőkészség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Elemzői szoftverek ismerete (elsősorban SPSS)
  • Oracle ismerete

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol