www.cvonline.hu

ÜZLETI ELEMZŐ - BUSINESS ANALYST

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 778494
lejárt

Megbízónk az ország legnagyobb, immár nemzetközi ingatlanközvetítő hálózata, mely  országszerte 118 irodában több mint 1300 értékesítővel áll Ügyfelei rendelkezésére.

A cég központi IT fejlesztési osztálya kollégát keres

„ÜZLETI ELEMZŐ - BUSINESS ANALYST”
munkakörbe.

Feladatok
  • Üzleti folyamatok elemzése, specifikálása
  • Rendszertervek készítése
  • Részvétel a cégcsoport integrált vállalatirányítási rendszer fejlesztéséhez kapcsolódó projektmunkában

Elvárások
  • Legalább főiskolai végzettség közgazdasági / üzleti / műszaki területen
  • Hasonló területen eltöltött legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Kiemelkedő logikai, analitikai képesség és rendszerszemlélet
  • Pontosság és igényesség

Előnyök
  • Ingatlan, pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat
  • CRM, ERP rendszerek ismerete
  • IT véna
  • Számlaképesség

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér
  • Innovatív, szakmailag jól felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Kellemes munkahelyi környezet és légkör
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye
  • Budapest, I. kerület

Munkavégzés kezdete
  • Azonnal

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát, bérigény megjelölésével!

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, IT / Informatika, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem, Marketing / Reklám / Média / PR, Mérnök / Műszaki
Régió