www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 966689
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
ÜZLETI ELEMZő /BPR - PROJEKTMUNKA (GyA)

Feladatok:
  • Meglévő üzleti folyamatok feltérképezése, modellezése, modernizálási automatizálási javaslattétel,
  • Webportál felület kialakításának szervezése, bevezetése
  • Oktatás, online oktatás kidolgozása

Elvárások:
  • Kiváló magyar nyelvű kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt, gyakorlat interjúk szakmai levezetésében (Minimum 3 év releváns tapasztalat)
  • Üzleti folyamatok analízise, modellezése (BPMN 2.0)
  • Tanácsadói tapasztalat üzleti folyamatok IT támogatásában (Minimum 3 év releváns tapasztalat)
  • Use case modellezési ismeretek
  • Adatmodellezési ismeretek
  • Tapasztalat informatikai rendszerek szoftver követelmény analízisének elkészítésében
  • Együttműködési, konfliktus megoldási képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, hatékonyság, állóképesség
  • Pozitív és ügyfél centrikus hozzáállás

Előny:
  • Tapasztalat IT rendszerek koncepcionális tervezésében
  • Rendszerszervezői ismeretek
  • Tapasztalat IT rendszer integrációk, interfészek tervezésében
  • Jó angol nyelvtudás
  • Viszonteladói értékesítési folyamatok ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, részben home office
Projekt kezdete: szeptember eleje
Projekt hossza, munka jellege: 3 hónap, teljes idős terheltséggel (számlázással)

Küldje el magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát, és jelölje meg napidíját, kérdése esetén hívja irodánkat: +36.1.789.7416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió