www.cvonline.hu

Üzleti elemző, BI (Üzleti intelligencia) tanácsadó

  • A hirdetés 342 napja lejárt

munkatárs

Magyar tulajdonú BI technológiai szolgáltató vállalkozás, amely 2004 óta van jelen a magyar piacon. Szolgáltatásai az üzleti intelligencia valamint a kapcsolódó üzleti és technológiai megoldásokat foglalja magába elsősorban pénzügyi és biztosítói, de egyéb üzleti környezetekben is.

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások változatos, több üzleti területen átívelő projektek, feladatok révén,
  • nagyvállalati informatikai környezetek és technológiák,
  • önálló, célorientált, eredmény centrikus munkavégzés,
  • minősített szakmai képzéseken és vizsgákon való részvétel,
  • egyéni kezdeményezések támogatása,

Feladatok:

  • adattárház építéssel és fejlesztéssel kapcsolatos elemzési és tervezési feladatok,
  • üzleti intelligencia riportok fejlesztésével kapcsolatos elemzési feladatok,
  • igény-, és logikai specifikációk készítése,
  • tesztelési tervek, tesztesetek készítése, azok végrehajtásának felügyelete, elvégzése,
  • adatprofilozási, konzultációs, modellezési tevékenység az ügyfelek informatikai, üzleti területeivel együttműködve,
  • projektek előkészítése, részvétel az ajánlatok összeállításában,
  • fejlesztések önálló szakmai vezetése, végrehajtása,
  • szoros együttműködés a szervezet fejlesztőivel;

Elvárások:

  • adatbázis, adattárház és modellezési ismeretek,
  • üzleti intelligencia módszertani ismeretek,
  • projektkezelési alapismeretek,
  • pragmatikusság, precizitás,
  • analitikus gondolkodás,
  • együttműködés, csapatmunka,
  • kiemelkedő kommunikációs képesség,
  • határozott fellépés, magabiztosság és meggyőzőképesség,
  • önálló tanulási képesség, precizitás

Előnyt jelent:

  • pénzügyi vagy közgazdasági végzettség,
  • több éves a területen szerzett tapasztalat,
  • banki, biztosítói vagy kontrolling tapasztalat,
  • különféle (bankszakmai) folyamatok, és támogató rendszerekkel kapcsolatos tapasztalatok,
  • az alábbi eszközök ismerete: Microsoft SQL Server, Business Object, IBM Cognos BI, IBM Cognos TM1,
  • adatbányászati és statisztikai módszerek ismerete,
  • szoftverfejlesztési módszertanok ismerete,
  • tesztelési módszertanok ismerete,
  • aktív, írásban és szóban is kommunikációképes angol nyelvtudás.

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő