www.cvonline.hu

Üzleti elemző / BI (Business Intelligence) konzulens

  • A hirdetés 8 napja lejárt

bpc

Pénzintézeti szektorban tevékenykedő, szoftverfejlesztéssel  és informatikai tanácsadással foglalkozó cég

Üzleti elemző / BI (Business Intelligence) konzulensi

munkakörbe közgazdász, közgazdász-informatikus  vagy informatikus végzettségű jelentkezőket keres.

Szakmai elvárások:

  • Megfelelő  szakirányú felsőfokú végzettség
  • Alapszintű informatikai tudás (előny Cognos ismeret de nem kötelező)
  • SQL ismeret
  • 2 éves pénzintézeti vagy biztosítási tapasztalat szükséges
  • Jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet
  • Csapatszellem

Feladatok:

  • Ügyfél igények felmérése
  • Specifikációk készítése
  • Riportok, dashboard-ok készítése

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jövedelem
  • Ingyenes oktatás a szükséges BI eszközök használatáról
  • Fiatal szakmailag felkészült csapat, sportolási lehetőségek, kimagaslóan jó munkakörülmények

Álláskeresők jelentkezését várjuk a lenti e-mail címen!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It asszisztens, It szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi elemző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű