www.cvonline.hu

Üzleti elemző (Árbevétel terület)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.10.30.
Hirdetés azonosító: 831139

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Üzleti elemző (Árbevétel terület)
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Pénzügyi alapú, főleg árbevétellel kapcsolatos elemzések biztosítása a kereskedelmi elemzés minden területén, azonosítva a lehetőségeket és kockázatokat. Rendszeres (napi, heti, havi) és ad hoc riportok határidőre való biztosítása a management részére
- A rendszeres és szezonális riportok, elemzések elkészítéséhez szükséges fejlesztések biztosítása, folyamatosan változó igényekhez való illesztése
- A kereskedelmi riportok elkészítéséhez szükséges adatbázisok elkészítése, adattartalmának biztosítása. Ezek naprakész biztosítása, fejlesztése, egyszerűsítése
- Üzleti folyamatok és mechanizmusok elemzése, a fejlesztések támogatása
- A kereskedelmi tervek elkészítésének támogatása, tervezési modellek fejlesztése
- Kapcsolattartás mind osztályon belül, mind a társosztályon a riportolással érintett területek munkatársaival
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú informatikai végzettség
- Minimum 2 éves gazdasági területen szerzett tapasztalat
- Microsoft Excel és Access programok magas szintű ismerete
- Viual Basic ismeret, makro írási tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás
- Pontosság és precizitás
- Analitikus gondolkodásmód
- Rugalmasság, nyitottság a változásra, új feladatokra
- Képesség magas szintű munkavégzésre szoros határidők mellett
Szükséges végzettség: Egyetem, vagy Főiskola
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozott
Előnyt jelent: - Pénzügyi elemzési tapasztalat
- Visual Basic vagy SQL ismeret
- Kiskereskedelmi tapasztalat