www.cvonline.hu

Üzleti eladó

  • A hirdetés 393 napja lejárt

Budapesti XV kerületben lévő 100% - ban magyar tulajdonnal , és 25 éves múlttal rendelkező Számítástechnikai Kft kereskedelmi üzletágába

keres olyan munkatársat, aki

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • vevőorientált, felelősséget vállal munkájáért, rábízott feladatokért,
  • raktári áru kikészítéshez, vevői kiszolgáláshoz megfelelő fizikai erőnléttel rendelkezik
  • Rugalmas, Rendszerető, eredményekben gondolkodik.
  • Nem riad meg az újdonságoktól, hajlandó képezni magát.

Kereskedelmi téren szerzett tapasztalat előny.

Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, aki

  • szereti a változatos és dinamikus munkavégzést,
  • hosszú távú munkahelyben gondolkodik.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk képzésekkel,
  • figyelmet fordítunk az új munkatársak beilleszkedésére, a cégfolyamatinak elsajátításában.
  • Munkavégzés csak főállásban, bejelentett munkaszerződéssel,
  • bérezés, egyéb juttatások megegyezés szerint,
  • Kiszámítható munkavégzés (egy műszakos munkarend)

Elvárás :

  • minimum középfokú végzettség,
  • Word, Excel és Internet ismeret, kezelés,
  • ” B” kat gépkocsi vezetői jogosítvány,
  • Számlázás, pénzkezelési gyakorlat.
  • hasonló munkakörben legalább 3 éves tapasztalat

Feladat :

  • Folyamatos  vevőkiszolgálás (telefonon és személyesen)
  • Értékesítés, számlázása, pénzkezelés,
  • készletek leltározása, rendben tartása,
  • árucsomagolások, egységcsomagok elkészítése

Jelentkezéseket Önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő