www.cvonline.hu

Üzleti asszisztens

  • A hirdetés 1122 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A folyamatosan fejlődő Középvállalati Értékesítés terület új munkatársat keres budapesti ügyfélközpontjába, ÜZLETI ASSZISZTENS pozícióra.

Feladatok:

  • a Középvállalati értékesítés területen dolgozó üzletkötő munkatársak munkájának segítése, napi üzleti feladatok, adminisztratív feladatok ellátása,
  • feljegyzések, levelek, írása,
  • ügyfelekkel, fiókokkal, társosztályokkal aktív kapcsolattartás,
  • vállalati ügyfélkörben a vonatkozó ügyviteli utasítások, szabályzatok megjelenésének, módosításának figyelemmel kísérése, érintettekhez való eljuttatása,
  • ügyfélkörhöz kapcsolódó statisztikák ill. listák elkészítése, aktualizálása, dossziék nyilvántartása, rendben tartása,
  • prezentációk készítése
  • üzletkötők tárgyalási időpontjainak összehangolása,
  •  kimenő és beérkező posta, faxok teljes körű kezelése
  • számlanyitás és a számlákhoz kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése
  • betétlekötések, díjkönyvelő és egyéb rendszerek adminisztrálása, használata.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • Minimum 1 éves banki gyakorlat
  • Segítőkészség
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség,
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség.
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • Priorizálási képesség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő