www.cvonline.hu

Üzleti Asszisztens

  • A hirdetés 337 napja lejárt

Az

ECOMISSIO Kft.

magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője, kollégát keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • titkársági feladatok (levelek, számlák iktatása, kezelése, irattárazás elvégzése, irattár kezelése – elektronikusan is)
  • egyéb gazdasági jellegű szervezési (ügyvéd, NAV, kormányablak, közjegyző ügyintézés) és adminisztrációs feladatok (pl. számlázás, stb.)
  • az ügyvezetők munkájához kapcsolódó titkársági faladatok
  • szakmai projekt feladatok ellátása

Elvárások:

  • 3 év üzleti asszisztens, irodavezető gyakorlat
  • felsőfokú végzettség
  • számítógép-kezelői ismeretek, gyakorlat
  • B kategóriás gépkocsivezetői jogosítvány
  • pontosság, igényesség, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • közgazdasági, jogi ismeretek, gyakorlat
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • hulladékgazdálkodási tapasztalat

Jelentkezni 2016. június 17-ig a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Tiszaújváros
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő