www.cvonline.hu

Üzleti alkalmazás fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.30.
Jelentkezési határidő: 2016.10.19.
Hirdetés azonosító: 1033965

Multinacionális számviteli szolgáltató partnerünkhöz keresünk üzleti alkalmazás fejlesztőt.

Feladatok:

- ügyféligény alapján történő üzleti alkalmazások fejlesztése
- már meglévő alkalmazások támogatása, továbbfejlesztése
- rendszerek közötti adatkapcsolatok kiépítése
- folyamatok automatizálása

Elvárások:

- felsőfokú végzettség
- legalább 1-2 év programozási tapasztalat az alábbi technológiákban : C# , SQL, HTML, CSS, JS
- erős analitikus képesség és rendszerszemlélet
- kommunikációképes angol nyelvtudás
- csapatszellem, magas szintű problémamegoldó képesség, kreativitás, önállóság
- megbízhatóság, precizitás
- nyitottság az új technológiák iránt

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- színvonalas munkakörnyezet
- változatos munka
- fiatal csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a