www.cvonline.hu
Üzleti Alkalmazás Architect
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.09.29.
Jelentkezési határidő: 2015.09.23.
Hirdetés azonosító: 926518
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyarország legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatójának Üzemeltetési Igazgatóságának ICT csapatába keresünk munkatársat
Üzleti Alkalmazás Architect pozícióba

Feladatok

  • Szoftver alapú megoldások bevezetésének menedzselése

  • Üzleti igények megértése és feltárása

  • Alvállalkozók szakmai kiválasztása és koordinálása

  • Üzleti elemzések készítése

  • Presales támogatás

  • Belső szakmai oktatások, workshopok tartása

  • Ajánlatok, szerződések szakmai részének készítése
  • Elvárások

  • Rendszerintegrációs tapasztalat

  • Kódolási vagy fejlesztési tapasztalat

  • Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat (igényfelmérés, specifikáció, PM, üzleti rendszerek ismerete)

  • Tesztelési módszertanok ismerete

  • PM és szoftverfejlesztési módszertan ismerete

  • Szakmai középfokú angol nyelvtudás

  • Jó problémamegoldó készség

  • Komplex, rendszerszintű, ügyfélközpontú gondolkodásmód

  • Stressz tűrés, terhelhetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió