Üzleti adminisztrációs munkatárs (német nyelvtudással) - Debrecen (Referenciaszám: HM-1789)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.22.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1095121

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését várjuk elsősorban, releváns tapasztalat előnyt jelent
  • Erős német nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerte (Excel, Power Point)
  • Pontosság, precizitás
  • Feladatorientáltság, csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség, monotonitás tűrés

Feladatok:

  • Riportok, különféle kimutatások készítése a német partnerek/ügyfelek részére
  • Időszakos és ad hoc speciális státusz jelentések összeállítása
  • Adatok összegyűjtése és szükség szerint prezentálása az adott Business Unit Manager részére
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a belső szervezeti egységekkel

Amit kínálnak:

  • Versenyképes jövedelem és vonzó juttatási csomag (pl.: cafeteria, sportolási lehetőségek, képzések, életbiztosítás, stb.)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Multinacionális környezet, részvétel nemzetközi projektekben

Munkavégzés helye:

Debrecen, Hajdú-Bihar megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik nemzetközi érdekeltségű szolgáltató Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat Debrecenbe.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1789-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)