www.cvonline.hu
Üzleti adatmenedzser
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.09.28.
Jelentkezési határidő: 2016.10.26.
Hirdetés azonosító: 1042109
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi pénzügyi partnerünk számára keresünk új munkatársat határozatlan idejű munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az adatminőségi felelősségi rendszer (data steward) kialakítása, üzemeltetése

  • Ezen keretrendszerének kidolgozása

  • Adatminőségi indikátorok definiálása, monitoringja

  • Az adatminőségi keretrendszer üzemeltetése, kidolgozása, részletezettségének növelése

  • Az üzleti adatmodell karbantartása

  • Data steward hálózaton belüli koordináció

  • Adatmodell definícióinak harmonizálása és testreszabása, a kapcsolódó folyamatok üzemeltetése és a monitoringja

  • Az adatvagyongazdálkodási szervezet tagjai közötti koordináció

  • Az adatvagyongazdálkodási szervezet testületeinek működtetése, helyi és csoport szinten

  • Az adatvagyongazdálkodási szervezet belső és külső szabályozói megfelelésének folyamatos biztosítása

  • Az adattárházzal kapcsolatos helyi és csoportszintű projektekben való részvétel
  • Elvárások

  • 3-5 év adatminőség menedzsment tapasztalat

  • pénzügyi tapasztalat

  • adattárház ismeretek

  • adatmodellezői ismeretek

  • jó kommunikációs képesség

  • jó kapcsolateremtési képesség

  • Előnyök

  • controller háttér

  • Powerdesigner ismeretek

  • SQL ismeretek

  • Amit ajánlunk

  • Karrierlehetőség

  • Emberközpontú, barátságos munkakörnyezet

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió