www.cvonline.hu
Üzleti adatmenedzser
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.11.15.
Hirdetés azonosító: 1042109
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi pénzügyi partnerünk számára keresünk új munkatársat határozatlan idejű munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az adatminőségi felelősségi rendszer (data steward) kialakítása, üzemeltetése
  • Ezen keretrendszerének kidolgozása
  • Adatminőségi indikátorok definiálása, monitoringja
  • Az adatminőségi keretrendszer üzemeltetése, kidolgozása, részletezettségének növelése
  • Az üzleti adatmodell karbantartása
  • Data steward hálózaton belüli koordináció
  • Adatmodell definícióinak harmonizálása és testreszabása, a kapcsolódó folyamatok üzemeltetése és a monitoringja
  • Az adatvagyongazdálkodási szervezet tagjai közötti koordináció
  • Az adatvagyongazdálkodási szervezet testületeinek működtetése, helyi és csoport szinten
  • Az adatvagyongazdálkodási szervezet belső és külső szabályozói megfelelésének folyamatos biztosítása
  • Az adattárházzal kapcsolatos helyi és csoportszintű projektekben való részvétel
  • Elvárások

  • 3-5 év adatminőség menedzsment tapasztalat
  • pénzügyi tapasztalat
  • adattárház ismeretek
  • adatmodellezői ismeretek
  • jó kommunikációs képesség
  • jó kapcsolateremtési képesség
  • Előnyök

  • controller háttér
  • Powerdesigner ismeretek
  • SQL ismeretek
  • Amit ajánlunk

  • Karrierlehetőség
  • Emberközpontú, barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió