www.cvonline.hu

Üzleti adatfeldolgozó munkatárs (BI-6412)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 858871
lejárt

Partnerünk a világ egyik vezető információs szolgáltató és technológiai cége, amely az egészségügy területén működik.
A vevői és termék törzsadatok megfeleltetése, bevitele a törzstáblába Új termékek beazonosítása és belistázása Együttműködés és a munka koordinálása, mint folyamatszakértő, külföldi kollégákkal Az adatok minőségének biztosítása, pontos és határidőre történő munkavégzés

Elvárás:
Min. középfokú végzettség
Kommunikációképes angolnyelv-tudás szóban és írásban
Tapasztalat Windows, és Excel programok használatában
Elemző- és problémamegoldó készség
Precíz munkavégzés, odafigyelés

Előny:
Tapasztalat valamilyen termékkezelő vagy nyilvántartó programmal
Gyógyszerészeti ismeret
Valamilyen szláv nyelv (horvát, szerb, szlovén stb.) ismerete

Amit nyújtunk:
Multinacionális munkakörnyezet
Versenyképes fizetés és cafeteria csomag

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Egészségügyi asszisztens

Fájdalom-ambulancia Kft

Magán orvosi/mozgásszervi központunk bővülő csa...
Budapest, Pest

C++ Developer

PBS International Kft.

Country:   Hungary (+36) • ...
Budapest

Front office supervisor

Aquaworld Hotel és Élményfürdõ Zrt. (ld. Interestate)

Front office supervisor Fő feladatok: Vendégek...