www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 837993
lejárt
Tech People FEJLÉC

Logisztikai iparágban tevékenykedő vállalat, szegedi munkahelyre keres munkatársat

ÜZLETFEJLETSZTÉSI  ÉS LOGISZTIKAI VEZETŐ

munkakörbe.

Feladatok:

•    operatív logisztikai munka tevékenysége és folyamatok napi irányítása, összehangolása;
•    projekten dolgozó munkavállalók munkájának irányítása, ellenőrzése;
•    logisztikai folyamatok, kapcsolódó dokumentáció kidolgozása, aktualizálása, betartatása.
•    új üzleti lehetőségek feltárása a régióban
•    ügyfelekkel történő napi kapcsolattartás, személyes tárgyalások lebonyolítása;
•    folyamat optimalizálás, szolgáltatás fejlesztés;
•    jelentések, statisztikák, nyilvántartások készítése;
•    reklamáció kezelés.

Elvárások:

•    felsőfokú logisztikai végzettség;
•    angol nyelv aktív, tárgyalóképes ismerete;
•    kiváló kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség;
•    MS Office alkalmazások magas szintű ismerete;
•    pontosság, precizitás, önálló munkavégzés;
•    határozottság, döntési képesség;
•    sikerorientált hozzáállás, eredményközpontú szemlélet.

Előny:

•    logisztikai területen szerzett 2-3 éves irányítási tapasztalat;
•    gyártás logisztikai gyakorlat;

Amit kínálunk:

•    versenyképes jövedelem és személyre szabott juttatási csomag;
•    stabil vállalati háttér;
•    hosszú távú karrierlehetőség;
•    változatos, sokoldalú, felelősségteljes munka.

Munkavégzés helye:

•    Szeged

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el angol és magyar nyelvű fényképes szakmai
önéletrajzát a bérigény megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC