www.cvonline.hu

ÜZLETFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 1130 napja lejárt

Kecskeméti ipari termelő cég ÜZLETFEJLESZTŐT keres.

 Feladatai:

  • Új vevők megnyerése érdekében intenzív üzletfejlesztés, piackutatás és piacelemzés,
  • Naprakész tudásanyag a cég képességeiből, referenciáiból,
  • NÉMET és/vagy ANGOL nyelven történő üzleti levelezés és NÉMET nyelvű tárgyalásokon való részvétel, tolmácsolás, fordítás.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, erős műszaki érdeklődéssel, fémpiaci ismeretekkel,
  • Folyékony szakmai NÉMET és ANGOL nyelvtudás,
  • Kiemelkedő MS Office ismeretek,
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség, rugalmasság, rendszerszemlélet, megbízható, határozott, önálló, agilis, dinamikus személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Harmadik nyelvismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés módja: kizárólag fényképpel ellátott és referenciát tartalmazó részletes szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol