www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési vezető

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1108703

Minőségügyi szolgáltató cég munkatársat keres a következő feltételekkel:
Feladatok:

  • A vállalat stratégia irányvonalának megfelelően az értékesítés folyamatos növelése
  • Partnerek folyamatos látogatása
  • Együttműködés az operatív területtel és a vállalat más osztályaival

Elvárások:
  • Szolgáltatási szektorban szerzett értékesítési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Angol, vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete

Juttatások:
  • Kötetlen munkaidő, home office lehetőség
  • Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Alapbér + cafeteria + teljesítmény arányos bónusz
  • Céges gépjármű, telefon, notebook
  • Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

Előnyök:
  • Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.