www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési vezető

  • A hirdetés 215 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatóként tartja számon.
Budapesti központi irodánkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vállalat üzletfejlesztésében való részvétel
  • Vállalat meglévő FM (létesítménygazdálkodás) szerződéseinek fejlesztése és megújítása
  • Új értékesítésben való aktív részvétel, új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Értékesítési projektek teljes koordinálása a szolgáltatás beindításáig
  • Üzemeltetési megoldások szakmai kidolgozása Hard és Soft FM területen
  • Teljes körű Ügyfél kapcsolattartás
  • Szolgáltatás fejlesztési javaslatok tétele
  • Jelentések, statisztikák, elemzések készítése
  • Értékesítési Igazgató közvetlen beosztottja

Elvárások:

  • Felsőfokú releváns végzettség (műszaki előny)
  • Üzemeltetési gyakorlat Hard és Soft FM területen
  • Üzemeltetés területen vezetői munkakörben minimum 5 éves tapasztalat
  • Konzultatív, integrált, logikus gondolkodás
  • Közgazdasági ismeretek, gazdasági szemlélet
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Juttatások:

  • Fix alapbér és béren kívüli juttatások
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület
Pályázni szakmai önéletrajz küldésével lehet az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol