www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési tanácsadó (értékesítő)

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

Szeretne egy jól működő, folyamatosan fejlődő és korrekt szolgáltatást nyújtó, magyar 20 fős fiatalos vállalkozás kiemelt értékesítője lenni?

Szeretne saját időpont egyeztetőt, hogy Önnek ne keljen a telefonos részével foglalkoznia, csak az eladással és a jutalékkal? Szeretne valóban jól keresni? Akkor jelentkezzen a Best-Line Hungary Kft. csapatába! Mi segítjük a magyar vállalkozásokat egyedi megoldásokkal!

Főbb feladatok, munkák:

  • új, potenciális partnerek látogatása és tárgyalások lebonyolítása
  • személyes értékesítés a partnerek valós igényeinek megfelelően, értékesítés a beérkező igények alapján
  • folyamatos kapcsolattartás már meglévő üzleti partnereinkkel, újraértékesítés részükre
  • magas szintű termék ismeret megszerzése
  • cégünk képviselete az ország különböző részein
  • magas színvonalú kapcsolattartás
  • adminisztráció

Ha nem riad vissza:

  • a potenciális vevőkörünk sokszínűségétől
  • attól, hogy a napi 8 órából 8-at végig kell dolgozni
  • a napi átlag 3 tárgyalástól
  • a teljesítményarányos, de magas jutalék bérezéstől
  • a forgalmi elvárásoktól
  • az autóvezetéstől

, akkor eredményközpontú csapatunkban a helye.

Elvárások:

  • minimum 2 év értékesítési területen eltöltött tapasztalat
  • közép vagy felsőfokú végzettség
  • erős humán affinitás, a terület iránti érdeklődés
  • jó kommunikáció, határozottság
  • kiforrott tárgyalástechnikai gyakorlat és tárgyalókészség
  • képesség az aktív partnerkapcsolatok kiépítésére és megtartására
  • jó megjelenés, igényesség az ápolt külsőre
  • eredményorientált gondolkodásmód
  • rugalmasság, önálló munkavégzés, kiváló problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • MS Office ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • motiváló munkakörülmények
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • belföldi jutalom utak
  • következetes, ám támogató vezetők
  • a jó teljesítmény arányos anyagi díjazása
  • modern, kulturált munkakörnyezet
  • értékesítési képzés
  • a teljesítmény kiemelkedő elismerése egy dinamikus, csapatmunkára épülő vállalati kultúra részeként, ahol saját ötletekkel hozzáadott értéket épes teremteni, és erre lehetőséget is kap

Munkavégzés helye:
Országos

Jelentkezni lehet az alább megadott e-mail címe.