www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési szakértő

  • A hirdetés 614 napja lejárt

Az OTP Bank pályázatot hirdet

 munkakör betöltésére

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt. projekt struktúrában működő belső tanácsadói csapatában kiemelt Retail banki projektek támogatása, koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat
  • Aktív tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Magas szintű elemző és analitikai képesség
  • Strukturált gondolkodásmód és magas szintű problémamegoldó készség
  • MS Office alkalmazások (Word, Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete
  • Dinamikus, ambiciózus személyiség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt

Előny:

  • Bankszakmai ismeretek, pénzügyi területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő munka egy dinamikus csapat tagjaként Kelet-Közép-Európa egyik vezető bankcsoportjánál
  • Szakmai fejlődés lehetősége, banki és projekt jellegű tanácsadási ismeretek megszerzése/mélyítése

Jelentkezési határidő: 2015. május 6.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő