Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Üzletfejlesztési szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank Contact Center Szolgáltatások Főosztálya

Üzletfejlesztési szakértőt

keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfélszolgálati innovációk figyelemmel kísérése, lehetőségek felkutatása hazai és nemzetközi szinten
  • Adaptálható fejlesztések, specifikációja, integrálása
  • A banki üzleti és ügyféligények folyamatos figyelemmel kísérése, rugalmas és színvonalas beillesztés
  • Adatbázisok, adatkörök értelmezése, definiálása, elemzése, elemzési szempontok kialakítása
  • Standard monitoring és riport folyamatok kialakítása, új adatszolgáltatási, elemzési módszerek, felületek bevezetése
  • Folyamatszemlélet, értékteremtés az ügyfélszolgálati, értékesítési és hátralékkezelési irányvonalaknak megfelelően
  • Létszámmodell, ösztönzési rendszer felülvizsgálata, modellezés, integrálás
  • Ügyfélszolgálati technológiák megismerése, fejlesztési, optimalizálási potenciálok feltárása, menedzselése
  • Döntés előkészítő anyagok elkészítése, prezentálása
  • Banki projektekben való részvétel, folyamatok, fejlesztések és ezek végrehajtásának koordinációja
  • Társosztályokkal együttműködve szakmai támogatás nyújtása a külföldi leánybankok érintett üzletágainak
  • Szakmai és üzleti együttműködések gondozása, kapcsolatépítés
  • Új ötletek megvalósíthatóságának vizsgálata

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, informatikus vagy matematikus végzettség
  • Legalább 3 év ügyfélszolgálati, pénzügyi/biztosítási üzlet/termékfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Fejlődési igény, nyitottság újszerű lehetőségek, innovatív megoldások felé
  • Kiváló elemzői, kommunikációs és prezentálási képesség szóban és írásban
  • Ügyfél, munkatárs-fókusz, intuíció az igények, lehetőségek megértésére, elemzésére és leképezésére
  • Képes legyen mind önállóan mind csoportban hatékonyan dolgozni, proaktivitás, „can do” attitűd
  • Folyamatos önfejlesztés, szakmai tudás naprakészen tartása,
  • Kreativitás és innovatív, megoldásra törekvő szemlélet, pozitív látásmód
  • Elemző és problémamegoldó készség, rendszerszemlélet,
  • Precizitás, szisztematikus, strukturált gondolkodás,
  • MS Office (kiemelten Excel) professzionális szintű alkalmazása
  • Adatbázis-kezelési ismeretek (PL/SQL), legalább egy adatbányász szoftver (SAS, SPSS) ismerete
  • Magabiztos kommunikáció magyar és angol nyelven, írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Stabil, magyar központú, multinacionális nagyvállalati munkahely
  • Kihívásokkal teli, komplex feladatok
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Új üzleti lehetőségek, folyamatok kutatása, fejlesztése
  • Megvalósíthatósági tanulmányok, kapcsolódó döntés előkészítő anyagok elkészítése
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Lurdy ház környéke)

Érdeklődés esetén fényképes önéletrajzát jövedelemigény megjelöléssel Németh Flóra HR munkatársnak elküldve, a lenti e-mail címre várjuk „Üzletfejlesztési szakértő” megjelöléssel 2016. augusztus 31-ig.

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő