www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési szakértő

  • A hirdetés 510 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati, Befektetési Banki és Private Banking Divízión belül a Private Banking területre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe.

Főbb feladatok

  • A Private Banking terület fejlesztését szolgáló iniciatívák, projektek és feladatok menedzselése, elsősorban termékek, folyamatok, kiszolgálási modell tekintetében
  • Egyes, a fenti kategóriába tartozó regionális, üzletfejlesztést szolgáló projektek hazai felügyelete és kapcsolattartás a régióval
  • A Private Banking fő folyamatainak, termékkínálatának monitorozása, az üzletmenet fejlesztésére vonatkozó lehetőségek feltárása
  • A szegmens profitabilitásának növelését célzó akciótervekben való közreműködés

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Banki megtakarítási/befektetési területen szerzett, legalább 5 éves üzletfejlesztési/termékmenedzseri tapasztalat
  • Projektekben szerzett átfogó tapasztalat
  • Kiváló analitikus képességek
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Nagyfokú önállóság
  • Határozott fellépés

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol