www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési munkatárs

  • A hirdetés 650 napja lejárt

 A Retail Üzletfejlesztési és Leányvállalati Igazgatóság pályázatot hirdet

 munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Vezetői testületek számára készített előterjesztések egyeztetésének koordinálása
  • Magyar és angol nyelvű kapcsolattartás anyabanki és leánybanki szakértőkkel
  • Szakmai fordítás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év asszisztensi tapasztalat
  • Általános bankszakmai ismeretek
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Pontos munkavégzés, kiváló szervezési képesség
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Előny:

  • Banki tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2015. április 10.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő