www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési munkatárs

  • A hirdetés 1303 napja lejárt

A Solvo Biotechnológiai Zrt., Magyarország legnagyobb magántulajdonban lévő gyógyszeripari biotechnológiára specializálódott cége, mely drog rezisztenciával és az ezért felelős transzporter fehérjékkel foglalkozik. Cégünk a következő pozícióba keres embert:

Feladatok:

  • iparági versenytárselemzés
  • üzletfejlesztési lehetőségek feltárása, elemzése
  • ároptimalizálás
  • promóciós anyagok készítése
  • termékeink piacra dobásának előkészítése
  • tudományos anyagok szerkesztése
  • webinárok szervezésében való részvétel
  • kapcsolattartás kollaborációs partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú élettudományi és/vagy közgazdasági végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • 2-5 év munkatapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • precíz, önálló munkavégzésre való képesség
  • jó elemző és problémamegoldó készség

Előny:

  • értékesítési és/vagy marketing tapasztalat
  • ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • setjbiológiai vagy biotechnológiai területen szerzett kutatási tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • fiatal, lelkes csapat
  • nemzetközi  munkakörnyezet
  • változatos kihivások
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Helyszín:  Budaörs

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a lenti e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő