www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési Munkatárs

  • A hirdetés 1328 napja lejárt

Multinacionális hátterű vállalat, új munkatársat keres

pozícióba.

Az Ön feladatai a következők lesznek:

  • meglévő ügyfélkapcsolatok fenntartása és továbbépítése valamint új ügyfelek megkeresése (B2B);
  • a megfelelő szolgáltatáscsomagok kidolgozása, az ügyfél elvárásainak folyamatos monitoringja, az új üzleti lehetőségek azonosítása, igénygenerálás;
  • árajánlatok készítése, folyamatos árkontroll;
  • versenytársfigyelés;
  • vállalati ügyfelek telefonos és személyes megkeresése, ügyfélkapcsolat kiépítése és megtartása;
  • tárgyalások lebonyolítása, prezentáció;
  • értékesítési adminisztráció ellátása, értékesítési riportok készítése.

A jelentkezés feltételei:

  • felsőfokú végzettség;
  • legfeljebb 2-3 év releváns, ügyfélkapcsolati / üzletfejlesztési / komplex szolgáltatásértékesítési (pl.: logisztika) területen szerzett tapasztalat
  • aktív, tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban;
  • aktív, felhasználói szintű Office ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány;
  • határozott, önálló, rugalmas, együttműködő, eredményorientált személyiség;
  • ügyfélközpontú gondolkodás, innovativitás, valamint kitűnő kommunikációs és tárgyalókészség.

Megbízónk a sikeres pályázónak stabil munkahelyet, komplex feladatkört, versenyképes fizetést és egyéb választható juttatásokat kínál.

Önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő