www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési munkatárs

  • A hirdetés 1385 napja lejárt

Egy startup cég termékét, szolgáltatását értékesíteni mindig nagyobb szakmai kihívás, de egyben nagyobb lehetőség is! Időben részesévé válni egy gazdasági, üzleti sikertörténetnek, olyan hosszú távú szakmai perspektívát jelent, amit csak egy merőben új és innovatív, szinte konkurencia nélküli technológiát kínáló cég adhat. Mi most ezt kínáljuk, amennyiben jelentkezel

pozíciónkra! Megrendelőnk biztos tőkeháttérrel rendelkező, a hazai és nemzetközi piac felé terjeszkedő startup vállalkozás, amely saját fejlesztésű virtuális valóság BTL eszközöket kínál, amelyekkel forradalmasítható a prezentáció, a termékbemutatás, a marketing és a szórakoztató ipar.

Adj magadnak egy azokhoz hasonló lehetőséget, mint akik még az elején beszálltak a Tesla-ba, Instagram-ba, Airbnb-be, vagy más, sikeres startup-ba!

Feladatok

  • Megbízónk informatikai megoldásainak direkt értékesítése vállalati ügyfélkörben, elsősorban PR, marketing, rendezvényszervező cégek számára
  • Ügyféligények felmérése, igénygenerálás, szolgáltatásmenedzsment
  • Ügyfél-akvirálás, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ajánlatok adása, szerződéskötés
  • Komplex kereskedelmi ügyletek kidolgozásában való részvétel

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves, direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Rendkívül erős kereskedői véna
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önjáróság
  • Saját gépjármű

Téged keresünk, ha ízig-vérig kereskedő vagy, nem félsz kockázatot vállalni, szeretsz önállóan ötletelni és nyitott vagy a technikai újdonságok iránt! Ha magadra ismertél, küldd el jelentkezésed még ma, hogy részese légy egy rendkívül érdekes technológiai megoldásokat kínáló startup lelkes és ambiciózus csapatának!

Amit nyújtunk

  • Fix juttatás, plusz teljesítményarányos bónusz
  • Költségtérítés
  • Innovatív prezentációs anyagok
  • Folyamatos képzések, tréningek
  • Modern munkakörnyezet, home office, rugalmas időbeosztás
  • Dinamikus, folyamatosan fejlődő, rugalmas csapat
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő