www.cvonline.hu

ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER

  • A hirdetés 1036 napja lejárt

A Complexpress Logisztikai Kft. (Link megjelenítése) komplex logisztikai szolgáltatások nyújtásával foglalkozik belföldön és nemzetközi szinten is: csomagszállítás, futárposta, lapterjesztés, valamint azokhoz kapcsolódó értéknövelő logisztikai szolgáltatások tartoznak tevékenységi körébe. A klasszikus (teljes országos lefedettséggel rendelkező) futárszolgálatoktól megszokott szolgáltatásokon felül csomagolással, csomagolóanyag forgalmazással, etikettezéssel, komissiózással és a szakmában Magyarországon Link megjelenítéseerteknovelo-szolgaltatasok-a-csomagszallitasban és Link megjelenítéseidogarantalt-csomagszallitas-kezbesites/egyedulallo-biztositekok szolgáljuk ügyfeleink kényelmét, nyugalmát.

Annak érdekében, hogy Megbízóink igényeit teljes mértékben kiszolgáljuk, folyamatos innovációra, új, eddig még nem létező vagy a hazai piacon nem elterjedt szolgáltatások nyújtására törekszünk. Nemcsak Link megjelenítéseidogarantalt-csomagszallitas-kezbesites és értékgarantált csomagszállítást biztosítunk, hanem a Link megjelenítéseutanvet-kezeles küldött csomagokra utánvétgaranciát is nyújtunk!

Folyamatosan növekvő piaci jelenlétünk jelentős továbbfejlesztésére keresünk a következő munkakörbe új munkatársat:

Új kollégánk elsődleges feladata bővíteni a vevőkörünket elsősorban Magyarországon, később az általunk még nem képviselt EU tagországokban is.

A legnagyobb kihívás ebben a munkakörben az, hogy nem “sima” szállítmányozást kell eladnia, hanem az ügyfél számára egyedileg kialakított komplex logisztikai szolgáltatásokat. Ez ugyan komoly logisztikai és értékesítési szaktudást kíván, de megvan az az előnye, hogy bármelyik konkurensünk ügyfeléhez el lehet jutni, mert ennyire sokoldalú szolgáltatást más cég nem kínál, és legfőképp a nagy logisztikai cégek nem.

Feladatok:

  • Új ügyfelek, stratégia partnerek felkutatása és a meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése
  • Az ügyfél által megfogalmazott logisztikai feladat, illetve az ügyfél tevékenységének megismerése során felismerhető logisztikai problémák részletes feltárása, elemzése és megoldás (ajánlat) kidolgozása
  • Ajánlatok kidolgozása, prezentálása az ügyfél felé, többkörös tárgyalásokon keresztül a döntéshozók meggyőzése
  • Szerződéskötés menedzselése, a megrendelések teljesítésének, továbbá a szerződések teljes életciklusának nyomonkövetése
  • Új fejlesztési igények felkutatása, felismerése a piacon és azok jelzése a logisztikai csapat felé
  • Megtörtént aktivitások, üzleti lehetőségek CRM rendszerben való menedzselése

Követelmények

Az ideális jelölt komoly értékesítési tapasztalattal rendelkezik B2B szolgáltatások területén, és ügyesen épít fel teljesen új piacokat. Ha ráadásul logisztikai szolgáltatások értékesítésének területén van komoly tapasztalata, az természetesen előnyt jelent.

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 5 év értékesítői tapasztalat B2B szolgáltatások területén
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt (referenciák)
  • Angol nyelvtudás nem feltétel, de előnyt jelent

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie (európai export/import miatt), viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és emberi, baráti hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

  • Versenyképes munkabér
  • Laptop, telefon
  • A folyamatos fejlődéssel járó szakmai kihívások
  • Szakmai fejlődési lehetőség, hosszú távú karrierlehetőség
  • Előrelépési lehetőség, karrier

Munkavégzés helye Budapest

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete azonnal

Jelentkezés:  Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi e-mail címre, a tárgy mezőben „üzletfejlesztési menedzser pályázat”-ként megjelölve.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő