www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési menedzser

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 861983

Megbízónk Magyarország egyik legdinamikusabban növekvő, globális logisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Budapest melletti telephelyükre keresünk üzletfejlesztési menedzser kollégát.

Feladatok:
  • Új üzleti lehetőségek meghatározása, fejlesztése;
  • Új üzleti vonalak meghatározása, felkutatása az értékesítési stratégia és szolgáltatási megoldások kínálata alapján;
  • Meglévő ügyfelek felülvizsgálata;
  • Aktív kapcsolattartás ügyfelekkel;
  • Vállalatfejlesztés;
  • Értékesítési és üzletfejlesztési stratégiák kidolgozása;
  • Új iparágakba való belépés támogatása;
  • Ismeri a célul kitűzött bevétel/nyereség növekedését.
Elvárások:
  • Kiváló tárgyalási készség és kereskedelmi érzék;
  • Aktív és folyékony angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat;
  • Felelősségteljes, kezdeményező képesség;
  • Kapcsolatmenedzsment;
  • Az ipari piac ismerete és értelmezése.
Előny:
  • Kreativitás és szakértelem piacelemzésben;
  • Készség a projektek és programozók irányításához;
  • Globális/nemzetközi stratégiai agilitás.
Amit kínálunk:
  • Amit Megbízónk kínál
  • Multinacionális munkakörnyezet;
  • versenyképes juttatási csomag;
  • bejárási támogatás (céges buszok, utazási hozzájárulás)
  • Lendületes, fiatalos csapat.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió