www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési Menedzser (IT területre)

  • A hirdetés 1242 napja lejárt

A hazai üzleti infokommunikációs piacon több, mint 20 éve jelenlévő Young B.T.S. Kft. kereskedelmi csapatába keres referenciával és tapasztalattal rendelkező

Üzletfejlesztési Menedzser

kollégát, közép- és nagyvállalati szegmensbe történő értékesítés fejlesztéséhez.

Feladatok:

  • aktív és passzív hálózatok értékesítése
  • új ügyfelek akvirálása
  • eseti közreműködés a jelenlegi ügyfélkör kezelésében,
  • tárgyalások bonyolítása, ajánlatok készítése, tenderezés
  • az ügyfél igények felmérése, projekt generálás

Elvárások:

  • IT területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • prezentációs gyakorlat
  • proaktivitás, tudatos munkavégzés, pozitív életszemlélettel
  • nagyfokú önállóság, kreativitás,
  • kiváló kommunikációs képességek, melyek felhasználhatóak a tárgyalások és az ügyfelekkel való napi kapcsolattartás során
  • tanulásra való nyitottság,
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • fiatal, összeszokott, dinamikus csapat,
  • kulturált munkakörülmények,
  • fejlődési lehetőség,
  • nagyfokú önállóság,
  • versenyképes juttatási csomag
  • notebook, mobiltelefon használat
  • céges gépjármű használat
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • szakmai továbblépés, gyártói tréningek

Munkavégzés helye:

  • 1139 Budapest, Frangepán u. 26.

Amennyiben megfelel a fenti feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő