Az ország egyik ismert gépkocsi márkakereskedője számára keresünk munkatársat

ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER

(HF 10-6954)

munkakörbe.

Feladat

  • Az értékesítés fejlesztése, optimalizálása,
  • Szalonértékesítő munkatársak mentorállása,
  • Meglévő adatbázis kezelése, építése, marketing célú felhasználása,
  • Motivációs rendszer továbbfejlesztése.
  • Ügyfél elégedettség mérése, követése, értékelése, intézkedések megfogalmazása és végrehajtatása,

Elvárások

  • Üzletfejlesztésben, értékesítésben, adatbázisok marketing célú felhasználásban szerzett tapasztalat,
  • Jó értékesítési véna,
  • Határozott fellépés,
  • Agilis személyiség.

Amit kínálunk

  • Stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6954” referenciaszám és pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

      Link megjelenítése