www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési menedzser - Festék értékesítés területére

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1053794

Dinamikusan fejlődő több, mint 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonban lévő Megbízónk részére keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • a festék piaci trendek nyomon követése, a versenytársak figyelése, a potenciális partnerek feltérképezése,
  • új piaci és üzleti lehetőségek keresése, ügyfélkör bővítése,
  • kapcsolattartás a kiemelt üzleti partnerekkel,
  • partnerek látogatása a vásárlási szokásaik és forgalmi potenciáljuk felmérésének érdekében,
  • a partnerek igényeinek folyamatos felmérése, termékinformációk átadása és tanácsadás,
  • új értékesítési stratégia kidolgozása, megvalósítása, folyamatos fejlesztése,
  • a meglévő értékesítési stratégiák kihasználtságának ellenőrzése,
  • javaslattétel országos értékesítési programokra és azok megvalósítása,
  • értékesítési csapat bővítése, vezetése, munkatársak kiválasztása, támogatása, motiválása, és ellenőrzése,
  • stratégia egyéni értékesítési célokra átfordítása,
  • a vevői visszajelzések és a személyes észrevételek alapján a hozzá tartozó területi képviselők értékelése,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • éves és rendszeres jelentések, kimutatások készítése és elemzése,
  • ajánlatok kiadása, nyomon követése,
  • a látogatásokkal kapcsolatos információk pontos, rendszerezett adminisztrálása,
  • kimutatások, statisztikák, jelentések készítése.

Elvárások:
  • több éves festékipari területen szerzett értékesítői tapasztalat preferáltan ipari szegmensben,
  • naprakész festék piaci és termék ismeret,
  • szórástechnikában, bútoriparban szerzett ismeret előny,
  • piacismeret, aktív kapcsolatrendszer,
  • nagyfokú motiváltság, dinamizmus,
  • kiváló kapcsolatteremtési és kommunikációs készség,
  • meggyőző fellépés, agilis személyiség,
  • eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás,
  • műszaki affinitás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office- Word, Excel),
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • angol nyelv középfokú ismerete előny,
  • budapesti vagy debreceni lakóhely előny.

Előnyök:

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Debrecen