www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési Menedzser (Budapest, Pest megye)

  • A hirdetés 959 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

 A folyamatosan fejlődő Középvállalati Értékesítés terület új munkatársat keres miskolci ügyfélközpontjába, Üzletfejlesztési Menedzser pozícióra.

A Bank kedvezményes lakossági termékeket kínál olyan vállalatok dolgozóinak, amelyekkel partneri megállapodást kötött. A sikeres pályázó feladata lesz, hogy megállapodásokat kössön és a megállapodásokat menedzselje.

Feladat:

  • új partner vállalatok felkutatása, ajánlatok kidolgozása
  • partner vállalatokkal kötött megállapodások aktív gondozása, menedzselése
  • a partner vállalatoknál zajló értékesítési tevékenységek megszervezése, kontrolálása
  • a partner vállaltokra kitűzött értékesítési célok elérése
  • aktív akvizíciós tevékenység
  • szoros együttműködés a Bank fiók és direkt értékesítési hálózatával

Elvárás:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vállalkozói igazolvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Pénzügyi szakirányú végzettség vagy Pénzügyi Hatósági Vizsga

Előny:

  • Termékek vagy szolgáltatások értékesítésében szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Key Account Manager tapasztalat

Személyiségbeli elvárások/ kompetenciák:

  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • értékesítési szemléletmód
  • pozitív személyiség
  • önállóság
  • igényes, üzleti megjelenés
  • eredmény és minőségorientáltság
  • ügyfélközpontú szemléletmód
  • lojalitás

Amit kínálunk:

  • teljesítményen alapuló ösztönző rendszer
  • kiemelkedő, versenyképes kereseti lehetőség
  • folyamatos szakmai képzés, támogatás
  • jó munkakörülmények, jó csapat
  • multinacionális háttér
  • hosszú távú munka, karrier lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol