www.cvonline.hu

ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER – SZERSZÁMTARTOZÉKOK

  • A hirdetés 705 napja lejárt

A Stanley Black & Decker cég által biztosított szerszámokra, megoldásokra és szolgáltatásokra mindig számíthat a fontos kérdésekben. A cég az alábbi márkákat képviseli:  STANLEY, Black & Decker, DeWALT, Bostitch, FACOM és Mac Tools. Mi készítjük azokat a szerszámokat, amelyekkel aztán felépítik és megjavítják az Ön otthonát, autóját és infrastruktúráját, valamint olyan szolgáltatásokat és megoldásokat kínálunk, amelyekkel megvédheti az Ön számára legértékesebb dolgokat.

Műszaki tapasztalattal rendelkezik az üzletfejlesztés területén? Az alábbi beosztásba keresünk egy főt:

(a teljes magyarországi régióra – 60% terepen, heti 2 nap a budapesti irodában)

Felelősségi kör:

Az új munkatárs felelős a magyarországi forgalmazókkal, közvetlen üzleti partnerekkel és barkács hálózatokkal történő kapcsolattartásért, és ennek részeként a különféle termékek csoportjának kezeléséért (értsd: az alábbi márkájú tartozékokért: DeWalt; Black&Decker; Stanley Fatmax.)

Legfontosabb feladatok:

  • Kapcsolat kiépítése a legfontosabb ügyfelekkel Magyarországon
  • Különböző termékcsoportokhoz kapcsolódó tartozékok kezelése (fúrószárak, lyukfűrészek, vágótartozékok, csiszoló- és köszörűkorongok, tartozékkészletek stb.)
  • Értékesítési terv készítése és végrehajtása heti, havi, negyedéves és éves rendszerességgel
  • Pénzügyi tervek és piaci részesedési célértékek teljesítése
  • Üzleti eredmények nyomon követése és elemzése, kiaknázatlan piaci területek feltérképezése
  • A piac és a versenytársak folyamatos figyelése, új üzleti lehetőségek keresése, új irányvonalak ajánlása
  • Árképzési politika meghatározása a piaci elemzés alapján
  • Együttműködés a professzionális és barkács menedzserekkel és értékesítési képviselőkkel
  • Üzleti partnerekkel történő együttműködés koordinálása: boltok, hálózatok, forgalmazói megrendelések, termékek rendelkezésre állása, szolgáltatási minőség, kifizetések
  • Együttműködés a marketing osztállyal és a kereslettervezési csoporttal a marketing kampányokban, piaci pozicionálásokban, hűségprogramokban stb.

Készségek és képesítések:

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat (kötelező feltétel) a szerszámgépek tartozékai terén (lehetőség szerint értékesítési vagy értékesítéstámogatási ágazatban)
  • Műszaki végzettség (előny)
  • Kiváló kapcsolatépítési készség belső és külső ügyfelekkel egyaránt
  • Stratégiai gondolkodásmód; következtetések levonása az értékesítési adatokból és azok átültetése konkrét lépésekbe
  • A tevékenységek következetességének biztosítása (a célértékek teljesítését előtérbe helyező szemlélet)
  • Kifinomult tárgyalási és prezentációs készségek
  • Felsőfokú angol nyelvvizsga
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés egy nemzetközi vállalatnál, a helyi piacon
  • Személyiségfejlődés az üzletvitel és marketing területén
  • Juttatások: céges autó, laptop, mobiltelefon

KÉRJÜK, HOGY ÖNÉLETRAJZÁT ANGOL NYELVEN KÜLDJE EL AZ ALÁBBI E-MAIL CÍMRE.

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges